حالت جدید – گرگ تنها

تغییرات آخرین نسخه فری فایر”معرفی Lone Wolf ، یک بازی جدید روی نقشه جدید Iron Cage. در این حالت ، شما می توانید در مقابل یک بازیکن دیگر در یک نبرد شدید 1v1 بازی کنید تا ببینید چه کسی بازیکن بهتری است. خود را برای زنده ماندن در قفس آهنی به چالش بکشید. ! “

حالت جدید به زودی موجود می شود!
آیا برای نبردهای 1v1 آماده هستید؟

تغییرات Clash Squad

کلش اسکواد- رتبه بندی فصل 8(Clash Squad – Rank Season 8)

فصل هشتم Clash Squad اینجاست! برای دریافت آیتم اختصاصی Clash Squad – The Golden AN94 ، تا Gold III یا بالاتر رتبه بندی کنید!”

درخواست اسلحه و آیتم از هم تیمی!

ویژگی جدید موجود درحالت کلاسیک و رنک!
“ما درک می کنیم که درخواست سلاح از هم تیمی های خود در Clash Squad همیشه دردناک بوده است. در این وصله ، ما یک ویژگی را معرفی می کنیم که به شما امکان می دهد از تیم خود بخواهید که کالایی را مستقیماً در موجودی شما خریداری کند.”

درخواست مورد در Clash Squad موجود است.
آیا می توانم AWM بگیرم؟

کیف(Backpack) تغییرات آخرین نسخه فری فایر

نمایش کوله پشتی در حال حاضر موجود است

بازیکنان می توانند کوله پشتی خود را در Clash Squad از Vault نمایش دهند.

بتل رویال – Battle Royale

تعدیل امتیاز رتبه – Rank Points Adjustment

رتبه بندی مشکل سازگاری
“از زمانی که ما سیستم احیا را معرفی کردیم ، متوجه شدیم که رتبه بندی کمی سخت تر از قبل شده است زیرا بازیکنان پس از مرگ به نبرد بازگشتند. ما محاسبه امتیاز را در Battle Royale تنظیم می کنیم تا از رتبه بندی مطمئن شویم. تجربه آسان تر از قبل است. “

کل امتیاز رتبه رتبه بندی شده در Battle Royale را افزایش داد.

FF Tokens

صفحه نمایش HUD بهینه شده
“ما بازخوردی دریافت کردیم مبنی بر اینکه پیگیری نشانه های FF شما در حین بازی دشوار است. ما یک HUD در منوی کوله پشتی اضافه کردیم ، بنابراین دیگر نیازی نیست که در کوله پشتی خود مرور کنید تا ببینید چند نشانه دارید . “

نمایش تعداد توکن ها در داخل منوی کوله پشتی.

زمین تمرین – Training Grounds

محدوده پرتاب نارنجک – Grenade Range

ویژگی جدید موجود است
“ما بازخوردهای بسیار خوبی از بازیکنان پس از معرفی منطقه تمرینی دیواریخی در زمین های تمرین دریافت کردیم. ما به گسترش این ویژگی های آموزشی ادامه می دهیم تا بازیکنان بتوانند مکانی برای تمرین مکانیک های اولیه خود با نارنجک های مفید در زمین های تمرین داشته باشند. “

Grenade Range در حال حاضر در مناطق آموزشی موجود است

تغیر قدرت صلاح – Weapon and Balance

سلاح جدید – AC80

سلاح جدید موجود است
“معرفی AC80 ، یک تفنگ تیرانداز جدید که در Clash Squad و Battle Royale موجود است. AC80 با ضربات پیرسینگ خود می تواند به راحتی دشمنان مجهز به زره های سنگین را از بین ببرد.”

خسارت پایه: 50
میزان آتش: 0.45
مجله: 10
پیوست ها: Muzzle ، Grip ، Stock
عکس های سوراخ کننده – هر ثانیه صدمه ای که به AC80 وارد می شود ، خسارت بیشتری وارد می کند

M4A1 (X/Y/Z)

ارتقاء سلاح موجود است
“در این پچ ، ما 3 تغییر اضافی M4A1 را در بازی اضافه می کنیم. بازیکنان می توانند تراشه M4 را انتخاب کرده یا خریداری کنند تا M4A1 خود را به نسخه X ، Y یا Z ارتقا دهند.”

M4A1 را می توان با استفاده از تراشه M4 ارتقا داد.

UZI

تنظیم آمار سلاح
“UZI در حال حاضر در مقایسه با سایر سلاح های ثانویه به دلیل اندازه کوچک مجله عملکرد ضعیفی دارد و فضای کمی برای خطا باقی می گذارد. ما به آمار آن کمی اطمینان می دهیم تا مطمئن شویم که در فاصله نزدیک قابل اطمینان تر است.”

حداقل خسارت: +8
مجله: +2
محدوده موثر: +10

XM8

تنظیم آمار سلاح
“XM8 در حال حاضر به دلیل آسیب کمتر و محدوده قابل تنظیم کمی ضعیف تر از سایر AR ها است. ما در این پچ به آن قدرت می دهیم تا XM8 را به ترکیب AR وارد کند.”

میزان آتش: +10
عقب نشینی: +5

SPAS12

تنظیم آمار سلاح
“SPAS12 بدون شک یکی از ضعیف ترین تفنگ های بازی در حال حاضر است. ما این پچ را به آن اسلات ضمیمه بیشتری می دهیم تا مطمئن شویم که می تواند در شرایط بیشتر قابل اجرا باشد.”

اسلات ضمیمه Muzzle and Scope اضافه شد.
محدوده: +15

بردار

تنظیم آمار سلاح
“در حال حاضر استفاده از Vector به دلیل برد بسیار کوتاه بسیار دشوار است. ما این پچ را کمی بیشتر تحرک می دهیم تا مطمئن شویم بازیکنان می توانند با دشمنان خود در حالت Akimbo فاصله داشته باشند.”

محدوده: +5
سرعت حرکت: +10

M1887

تنظیم آمار سلاح
“M1887 در حال حاضر در همه رده ها بسیار قوی است زیرا نیازی به هیچ گونه ضمیمه ای ندارد. ما مقداری از قدرت آن را می گیریم تا مطمئن شویم که سلاح های دارای شکاف اتصال می توانند برای مقابله با M1887 در حالت کامل استفاده شوند. “

نفوذ زره: -6
محدوده: -8
میزان آتش: -5

پیوست های ویژه

پیوست های جدید موجود در Battle Royale تغییرات آخرین نسخه فری فایر
“معرفی پیوست های ویژه ، که فقط می تواند بر روی انواع سلاح های مجهز باشد. با استفاده از این ضمیمه های جدید ، می توانید سلاح های خود را بر اساس موقعیت و ترکیب تیم خود به صورت استراتژیک تر سفارشی کنید.”

تفنگ ساچمه ای – 1 گلوله در هر گلوله شلیک شده.
SMG Muzzle – حداقل دامنه آسیب+1 ، محدوده+1 ، هر سومین ضربه 1.2 برابر آسیب می رساند.
مجله AR – میزان افزایش آتش ، اندازه مجله -15.

SMG ها با شکاف های ضمیمه “Muzzle”

تنظیم آمار سلاح
“ما تعدادی از آمار SMG ها را با اسلات ضمیمه Muzzle تنظیم می کنیم و آمار پیوست ها را تغییر می دهیم. به طور کلی ، بازیکنان SMG ها را در بازی اولیه هنگامی که هیچ ضمیمه ای مجهز نیست ، قابل اطمینان تر می دانند.”

افزایش مctiveثر برای MP40 ، P90 ، Thompson ، Vector و MP5 ..

پیوست Muzzle

تعدیل آمار پیوست در تغییرات آخرین نسخه فری فایر
“ما برد م effectiveثر ارائه شده توسط Muzzle Attachments را کاهش می دهیم زیرا در حال حاضر قدرت بسیار زیادی برای سلاح ها بدون اسلات اتصال Muzzle در دسترس است.”

محدوده م providedثر ارائه شده توسط Muzzles در SG ها و SMG ها را کاهش داد.

خشاب دوبل

تنظیم آمار سلاح
“با تنظیم آخرین مجله در سطح 1 ~ 3 ، مجله Double در حال حاضر در مقایسه با مجلات دیگر مهمات زیادی ارائه می دهد. ما اندازه مجله Double را کاهش می دهیم تا با سایر پیوست ها سازگارتر شود.”

حجم مجله: +60–> +40.

نارنجک طعمه

مورد تجدید نظر
“نارنجک های فریب دهنده در حال حاضر بسیار کم استفاده شده اند زیرا مزایای استراتژیکی را برای کاربر ارائه نمی دهند ، زیرا می توان به راحتی آن را مشاهده کرد. ما در این پچ به نارنجک فریب دهنده دوباره عمل می کنیم تا در واقع حواس دشمنان را پرت کند.”

نارنجک های فریبنده اکنون سر و صدا ایجاد می کنند و پس از استقرار روی نقشه کوچک نشان داده می شوند.

شخصیت و حیوانات خانگی – Character and Pets

کاراکتر جدید – دیمیتری

شخصیت جدید به زودی موجود می شود
“دیمیتری شخصیت جدید ما خواهد بود که به Free Fire در این پچ می پیوندد. با مهارت فعال خود – شفا دادن ضربان قلب ، دیمیتری می تواند به هم تیمی های سقوط کرده خود کمک کند تا ضمن ماندن در نبرد ، خود را نیز بازیابی کنند.

ضربان قلب شفابخش [فعال] – یک منطقه درمانی 3.5 متری ایجاد می کند. در داخل ، کاربران و متحدان 3HP/s را بازیابی می کنند. هنگام سقوط ، کاربران و متحدان می توانند خود را بازیابی کنند تا بلند شوند. دوام 10/11/12/13/14/15s ، CD 85/80/75/70/65/60s.

کاراکتر جدید – Thiva

شخصیت جدید به زودی موجود می شود
“معرفی Thiva ، یک تازه وارد که می تواند به بازیابی سریع هم تیمی های افتاده در نبرد کمک کند. با مهارت غیرفعال خود ، Vital Vibes ، او می تواند زمان لازم برای کمک به هم تیمی های خود در موقعیت های خطرناک را تا حد زیادی کاهش دهد.”

Vital Vibes – سرعت نجات (کمک) تا 5/8/11/14/17/20 increases افزایش می یابد. پس از نجات موفق ، کاربر 15/20/25/30/35/40 HP را در 5 ثانیه بازیابی می کند.

Jota

کاراکتر مهارت پردازش
“در حال حاضر فعال کردن مهارت Jota کمی دشوار است زیرا سرنگونی دشمن سرنگون شده معمولاً خود را در معرض خطر قرار می دهد. ما این مهارت را در این پچ مجدداً تمرین می کنیم تا بازیکنان بتوانند با استفاده از Jota در میدان نبرد زمان راحت تری داشته باشند.”

حملات پایدار – هنگام استفاده از اسلحه ، ضربه زدن به دشمن مقداری HP را برای کاربر بازیابی می کند ، سرنگونی دشمن 10/12/14/16/18/20/20٪ حداکثر HP را برای کاربر بازیابی می کند.

Luqueta

تنظیمات شخصیت کاراکتر
“هتریک لوکوتا در حال حاضر HP کافی را برای بازیکنان ارائه نمی دهد تا بتوانند دشمنان را از بین ببرند. ما به این مهارت تعدیل کوچکی می دهیم تا بازیکنان هنگام استفاده از کلاهبرداری کمی بیشتر HP دریافت کنند.”

هتریک -هر کشتن حداکثر HP را 8/10/12/14/16/18 افزایش می دهد -> 10/13/16/19/22/25 ، تا 35 -> 50.

Shani

تنظیمات شخصیت کاراکتر
“در حال حاضر بازیابی Gear بسیار طول می کشد تا بازیکنان بتوانند مستقیماً مجموعه جدیدی از زره ها را انتخاب کنند. ما این مهارت را به گونه ای تنظیم می کنیم که بازیکنان بتوانند بدون برداشتن زره جدید ، زره خود را ارتقاء داده و تعمیر کنند. . “

بازیافت چرخ دنده – بازگرداندن 10/12/14/16/18/20-> 10/12/15/19/24/30٪ دوام زره پس از هر بار کشتن. دوام بیشتر می تواند زره شما را تا سطح 3 ارتقا دهد.

گیم پلی و سیستم

Lobby Rework

تغییرات آخرین نسخه فری فایر،

به روز رسانی UI و UE
“مدت زیادی است که ما به روز رسانی طراحی لابی خود را انجام داده ایم. در این پچ ، ما ظاهر جدیدی به لابی خود می دهیم! ما چند عملکرد را جابجا کرده ایم و اندازه کلی همه دکمه های لابی را افزایش داده ایم. پیدا کردن و کلیک روی آنها برای همه آسان تر است. نظرات خود را به ما اطلاع دهید! “

لابی جدید موجود است!

به Sprint بکشید

مکانیزم اجرای جدید
“ما بازخوردی دریافت کردیم مبنی بر اینکه برخی از بازیکنان ترجیح می دهند جوی استیک های خود را بجای فشار دادن دکمه اسپرینت بکشانند. این گزینه را برای بازیکنانی که بیشتر به این نوع کنترل ها عادت دارند به منوی تنظیمات اضافه می کنیم.”

گزینه Sprint را در منوی تنظیمات موجود بکشید.

ماموریت های Fire Pass

Activity and Fire Pass Missions Adjustment
“ما منوی ماموریت های فعالیت را بازنشسته می کنیم و پاداش ها را به ماموریت های Fire Pass منتقل می کنیم تا بازیکنان بتوانند به همه ماموریت های یک منو دسترسی داشته باشند.”

ماموریت ها و پاداش های فعالیت اکنون در منوی Fire Pass Missions ترکیب می شوند.

بهینه سازی و رفع اشکال

 • لایک های دریافت شده در پایان مسابقه اکنون در صفحه نتایج مسابقه نشان داده می شود.
 • مدل مهمات SMG را تغییر داد تا با نماد آن مطابقت داشته باشد.
 • رفع اشکال که در آن پیام “منتظر بازیکنان” در Clash Squad حتی پس از پر شدن هر دو تیم باقی می ماند.
 • بازیکنان اکنون حیوانات خانگی هم تیمی خود را هنگام پنهان کردن حیوانات خانگی خود پنهان می کنند.
 • انواع مهمات که نمی توان از آنها استفاده کرد اکنون در موجودی نشان داده می شود.
 • کاهش شفافیت بمب در “Bomb Squad”.
 • UI پیوست های پیشرفته را از روی نقشه حذف کرد.
 • اضافه شدن صدای اعلان هنگامی که کاپیتان تیم شروع به خواستگاری می کند.
 • بهینه سازی اعلانات Multi-kill.
 • دیگر نمی توان چکش های هوایی را در مناطق رزمی در مناطق آموزشی وارد کرد.
 • اضافه شدن صف برای حلقه 1v1 در مناطق آموزشی.
 • نامی برای هر فروشگاه اسلحه Clash Squad اضافه شده است.
 • Clash Squad در حال حاضر از killfeed ساده پشتیبانی می کند.
 • Deadly Velocity هنگام فعال شدن دیگر پیامی نخواهد داشت.
 • نشان سبک نبرد جمع آوری شده پس از مسابقه اکنون در صفحه خلاصه مسابقه نشان داده می شود.

صفحه خرید جم فری فایر

کارت ماهانه فری فایر

منبع : سایت رسمی گارنا فری فایر

0
  0
  سبد خرید
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه